Маленьким людям - велике свято!

Напередодні новорічних свят у Києві та Харкові пройде благодійна акція “Маленьким людям велике свято”!  

Компанія Велопланета разом із благодійним фондом «Благомай» та Українським форумом благодійників запрошують українців до благодійного збору іграшок для дітей, які особливо потребують нашої  уваги та піклування.  З 17 грудня по 7 січня кожен бажаючий зможе передати свої новорічні привітання дітям із дитячих будинків, подарувавши частинку свого тепла та любові. 


Свої подарунки кожен зможе залишити в мережі магазинів «Велопланета», яка  напередодні Нового Року привітає дітлахів від всіє України. В свою чергу, мета компанії – долучити маленьких дітлахів вже з раннього віку до здорового способу життя та спорту, подарувавши  будинкам нові дитячі велосипеди та балансбайки. 

Перелік необхідних речей для дитячих будинків: ляльки, розвиваючі ігри, настільні ігри, конструктор, набори для творчості, розфарбовки, фломастери, альбоми для малювання, скакалки, навушники, велосипедні шоломи та  рукавички.

*м’які іграшки та б\у не приймаються в дитячі будинки через санітарні норми!

Звичайно ж, ми не залишимо наших благодійників без подарунків! Кожен, хто долучиться до акціі, отримає знижку 10% на всі неакційні товари!

Акція діє з 17 грудня 2016 до 7 січня 2017 року. Адреси магазинів Киеєва та Харкова - https://veloplaneta.com.ua/shops

Акцію продовжено до 13.01.


Комментарии: